Централізована вентиляція житлових будинків за допомогою обладнання Maico

Ольга Мочалова
Ольга Мочалова
Зміст:

  Ефективний повітрообмін у квартирі, будинку, котеджі та будь-якому іншому житловому приміщенні має забезпечуватися як припливною, так і витяжною вентиляцією. Свіже повітря з вулиці потрапляє всередину приміщення, а відпрацьоване і насичене вологою повітря разом із неприємними запахами викидається назовні. Саме так має функціонувати правильно працююча система вентиляції.

  Як забезпечити вентиляцію житлового приміщення?

  Приплив і забір повітря в приміщенні може здійснюватися як природним, так і примусовим шляхом. Перший варіант передбачає надходження повітря в кімнати через вікна, кватирки, різні щілини і нещільності. Відпрацьоване повітря витягується з приміщення через вентиляційні канали, якими мають бути обладнані кухня, ванна кімната і санвузол. Звісно ж, такий спосіб вентиляції має цілу низку недоліків і головний із них – неефективність.

  Повітря не може потрапити в приміщення в потрібній кількості через герметичні склопакети, або навпаки, створює протяг. Вентиляційні канали швидко засмічуються і не можуть якісно виконувати свої функції. Саме тому, якщо Ви хочете отримати повноцінно працюючу та ефективну систему вентиляції, яка забезпечить правильну циркуляцію повітря, найкращий вихід – примусова вентиляція з використанням припливно-витяжної установки.

  Потрібна консультація щодо обладнання?
  Ви можете звернутись до наших експертів за допомогою
  Зв’язатись

  Особливості та переваги припливно-витяжних установок

  Припливно-витяжна установка являє собою вентиляційний блок із шумопоглинаючим корпусом, який містить вентилятори, калорифери, фільтри та інше необхідне обладнання. Даний агрегат забезпечує як приплив, так і викид повітря з приміщення, більш того, моделі з рекуперацією тепла дають змогу зменшити тепловтрати будинку або квартири, значно знижуючи навантаження на систему опалення.

  Припливно-витяжні установки можуть бути підлогового, настінного і підшивного типу.

  Підлогові вентагрегати вирізняються високою продуктивністю і громіздкістю, вони не підходять для встановлення у квартирах. Для забезпечення максимально комфортної експлуатації, найкраще їх розміщувати далеко від житлових кімнат (горище, підвал, спеціальна венткамера).

  Настінні установки характеризуються порівняльною компактністю і приємним дизайном. Дане обладнання відмінно підходить як для приватних будинків, так і для квартир. Агрегат рекомендується встановлювати в технічних приміщеннях: санвузол, гардеробна, балкон тощо.

  Припливно-витяжні установки для монтажу в підшивну зону стелі є найпоширенішим видом такого обладнання. Їхня головна перевага – прихований монтаж. Однак є й мінуси – необхідність опускання стель у деяких кімнатах.

  Як здійснюється рекуперація тепла?

  Говорячи простими словами, рекуперація тепла – це передача тепла від нагрітого повітря, що викидається, свіжому припливному повітряному потоку. Замість того щоб видаляти тепло з приміщення, установка повертає його назад за допомогою спеціального теплообмінника – рекуператора. Ця технологія дає змогу економити від 30 до 90% тепла, вельми відчутні цифри, чи не так?

  Вентиляція квартири або будинку на основі припливно-витяжних установок Maico

  Говорячи про вентиляційні агрегати з рекуперацією тепла Maico, слід звернути увагу на установки серій WS і WR. Maico WS – серія припливно-витяжних установок із рекуперацією тепла, вентиляційні агрегати вирізняються високою якістю та ефективністю. Середній коефіцієнт підготовки тепла у таких установок становить 90-94%. Пристрої підтримують як підлоговий, так і настінний монтаж.
  Характерною особливістю моделей цієї серії є компактний розмір, що значно спрощує їхнє встановлення. Ще один істотний плюс – можливість управління системою та її програмування.

  Повітря, що подається в приміщення, ефективно очищається фільтром тонкого F7. Установки можуть бути як у правому, так і в лівому виконанні, з ЕС вентилятором і/або електрокалорифером. Залежно від моделі, показники об’ємної витрати повітря варіюються від 70 до 470 м³/год.

  Maico WR – підлогові вентиляційні установки з рекуперацією тепла, які забезпечують приплив і витяжку повітря для ефективного повітрообміну в приміщеннях. Наявність “розумної” системи керування дає змогу вибрати один із чотирьох режимів вентиляції: знижений, номінальний, максимальний та інтервальний.

  Фільтри грубого очищення G4 і тонкого очищення F7 забезпечують високоякісне очищення повітря. Агрегати вирізняються високим коефіцієнтом підготовки тепла – 90%, що гарантує їхню ефективність та економічність.

  Моделі цієї серії відрізняються об’ємною витратою повітря:

  • WR 300 – 80 – 300 м³/год;
  • WR 400 – 100 – 400 м³/год;
  • WR 600 – 150 – 620 м³/год.

  Як правильно вибрати припливно-витяжну установку?

  На це питання є тільки одна єдино правильна відповідь – звернутися до фахівця. Однак мати загальне уявлення про основні принципи та характеристики зовсім не шкідливо. Отже, на що варто звертати увагу під час вибору вентагрегатів:

  1. Рівень шуму. Дуже важлива характеристика, без урахування якої Ви ризикуєте зіткнутися з дискомфортом від гучно працюючої установки. Це особливо актуально для квартир, де немає можливості заховати обладнання в підвал або на горище.
  2. Споживання електроенергії. Вибір економічної техніки з низьким споживанням електрики дасть змогу користуватися системою вентиляції безболісно для Вашого гаманця. Іноді навіть краще переплатити за установку, якщо її показники енергоефективності вищі, ніж у інших моделей. Таке рішення дуже швидко окупитися.
  3. Ефективність рекуперації. Незважаючи на те, що моделі з високим коефіцієнтом підготовки тепла коштують дорожче за свої простіші аналоги, тільки вибір установки з високою ефективністю рекуперації дасть змогу істотно заощаджувати на опаленні квартири або будинку.
  4. Наявність систем управління. Можливість вибору режиму і продуктивності установки, її програмування і контроль її роботи також є істотним плюсом. Ви можете підлаштовувати систему вентиляції під Ваші потреби в тій чи іншій ситуації.

  Підсумок

  Припливно-витяжні установки з рекуперацією тепла Maico забезпечать ефективний повітрообмін у квартирі, приватному будинку та будь-якому іншому житловому приміщенні. Звернувшись до нас, Ви отримаєте найдетальнішу консультацію і зможете купити вентиляційну установку за найкращою ціною. Телефонуйте нам за номером (044) 599-10-20.

  Замовити консультацію

   Натискаючи кнопку “Надіслати”, ви погоджуєтесь з Правилами обробки персональних даних