Maico Push Pull: децентралізована вентиляція через стіну

Ольга Мочалова
Ольга Мочалова

Для нормальної життєдіяльності людині необхідний комфортний мікроклімат, зокрема, чисте повітря. Справлятися з цим завданням здатна система вентиляції, яка забезпечить цілодобову подачу свіжого повітря та допоможе уникнути підвищеної вологості, різних запахів, застояного та забрудненого повітря. Незбалансований повітрообмін негативно позначається на мешканцях: вас можуть турбувати погане самопочуття, втома, сонливість, захворювання дихальних шляхів та всілякі алергії.

Що таке система вентиляції?

Вентиляція – це повітрообмін у приміщенні, заміна відпрацьованого повітря чистим (з вулиці). Вентиляція може бути:

 • Природна – провітрювання приміщень за допомогою вікон та дверей. Цей метод є бюджетним, але недостатньо ефективним та практичним. Наприклад, в зимовий час через провітрювання втрачається тепло, зате цілий рік надміру потрапляють бруд, шум і комахи.
 • Примусова – організується за допомогою спеціального обладнання.

Примусова вентиляція буває:

 1. Централізована – для неї використовується спеціальне кліматичне обладнання. Це централізовані вентустановки, які підбираються інженерами з урахуванням габаритів будинку/квартири, кількості повітря, що надходить, та інших факторів. Монтаж таких пристроїв здійснюється під час ремонту або на етапі будівництва. Через систему повітроводів така система вимагає опускання стель.
 2. Децентралізована, або вентиляція через стіну – у кожному приміщенні встановлюється спеціальний пристрій, який забезпечує подачу та забір повітря. Таке обладнання можна встановлювати після ремонту, і воно не вимагає опускання стель, оскільки монтується в стіну. Саме таким пристроєм є Maico Push Pull.
Потрібна консультація щодо обладнання?
Ви можете звернутись до наших експертів за допомогою
Зв’язатись

Maico Push Pull: моделі та комплектуючі

Для вентиляції будинку через стіну чудово підійде обладнання німецької фірми Maico. Головні переваги даного пристрою – невеликий розмір та можливість встановлення після ремонту.

Для забезпечення повітрообміну необхідно щонайменше два рекуператори – на приплив і витяжку повітря. Вони можуть бути в різних кімнатах (наприклад, в спальні та в дитячій) за умови безпорогової системи. Принцип дії простий: спочатку один рекуператор із пари працює на приплив, інший – на витяжку, через 60 секунд вони змінюються ролями. Якщо приміщення велике за розміром, потрібний монтаж двох пристроїв в одній кімнаті.

Коли витяжний вентилятор у ванній або кухні включається видалення повітря, всі рекуператори починають працювати на приплив. Одним пультом можна контролювати до шести приладів.

У стандартний комплект поставки входить:

 • теплообмінник із кераміки;
 • вентилятор;
 • внутрішня кришка (з приводом заслінки);
 • фільтри G2 та G3.

Додатково виробник пропонує придбати аксесуари та комплектуючі для різних вимог до встановлення:

 • кришка PP 45 AK;
 • втулка для монтажу PP 45 AK.

Кожна модель має власний пульт управління, який можна замовити.

Ця модель передбачає три модифікації:

1. MAICO Push Pull 45 K

Модифікація має електричну заслінку, яка автоматично закривається після завершення роботи пристрою. Середній відсоток рекуперації цього обладнання становить 84,3%, що вражає, з урахуванням його габаритів.

Виробники пропонують додатково датчики вологості та CO2, що допоможе максимально ефективно автоматизувати систему. Компанія передбачила можливість впровадження в систему “Розумний будинок”.

2. MAICO Push Pull 45 O

Децентралізований рекуператор з ручною заслінкою, після завершення роботи пристрою заслінку потрібно закривати самостійно. Дане обладнання від інших моделей відрізняє ще більш компактний розмір та покращені характеристики двигуна.

3. MAICO Push Pull 45 RC

Обладнання керується через бездротове з’єднання (радіовимикач), має електричну заслінку. Рівень шуму 23-40 дБ за продуктивності до 42 м3/год.

Децентралізований підхід до системи вентиляції – відмінне рішення для приміщень з низькими стелями або завершеним ремонтом, адже настінний монтаж та ефективний механізм забезпечать якісний повітрообмін, не зіпсувавши при цьому дизайну.

Шукаєте обладнання для витяжної вентиляції через зовнішню стіну? Бронюйте Maico Push Pull 45 на нашому сайті за найвигіднішими цінами. Наші фахівці допоможуть вам вибрати необхідну модель, що підійде саме вам

Замовити консультацію

  Натискаючи кнопку “Надіслати”, ви погоджуєтесь з Правилами обробки персональних даних