Про нас

Компанія Maico є одним із найвідоміших виробників вентиляційних пристроїв у світі. Все тому, що пристрої бренду відрізняються винятковою німецькою якістю, величезним асортиментом та вражаючим набором функцій. На сайті maico-ukraine.com.ua ви можете ознайомитись з фірмовою продукцією Maico та безпечно купити необхідний пристрій.

Історія компанії Maico Ventilatoren

Коли фахівці в галузі вентиляційної техніки говорять про техніку еталонної якості, то, як правило, йдеться про продукцію німецької компанії Maico. Таку позицію техніка утримує на світових ринках вже досить давно, в галузі як побутової, так і промислової вентиляції. Не так багато компаній у світі можуть похвалитися такими результатами протягом тривалого часу.

За час існування компанії, а вона була заснована Крістіаном Майєром у далекому 1928 році, багато конкурентів припинили своє існування, з’являлися нові підприємства, інші компанії змінювали профіль роботи та проводили ребрендинги. А Maico Ventilatoren займалися всі ці роки тим, що вони найкраще вміють робити — вентиляційним обладнанням, точно відповідаючи своєму гаслу «Якісне повітря – це наша стихія». Їхня концепція про безперервний розвиток продукції відповідно до вимог, що швидко змінюються, стала тим шляхом, який дозволив подолати труднощі і вийти на лідируючі позиції у світі.

Протягом більш ніж вісімдесяти років на їх виробничих потужностях у місті Віллінген-Швеннінген впроваджувалися технічні інновації, нові дизайнерські рішення та проводився найсуворіший контроль якості на всіх етапах – від проєктування до складання. Кожен співробітник робить свій внесок у загальну справу, у лагодженого механізму компанії немає вторинних елементів.

Що цікаво, Maico не тільки має у своєму розпорядженні великий портфель патентів і сертифікати відповідності різних країн, але й неодноразово ставала володарем нагород у галузі промислового дизайну, гармонійно поєднуючи у своїх вентиляторах естетику та функціональність. При цьому в гонитві за актуальністю, в компанії ніколи не губився дух того самого «сімейного підприємства», з якого все починалося, а новизна ніколи тут не йшла в розріз традиціями.

Сімейне успадкування тут характерне не лише для керівництва, а й для підприємства загалом. Вже не одне покоління інженерів та менеджерів було вирощене у «сім’ї Maico», адже кадри вирішують все. Сьогодні продукція Maico Ventilatoren поставляється у всі точки земної кулі, налічує у своєму асортименті вже понад 1600 найменувань.

Компанія Maico в Україні

Весь асортимент продукції Maico представлений в Україні та реалізовується мережею дилерів, купуючи у яких ви можете бути впевнені в якості та надійності продукції. На нашому сайті представлений максимально повний каталог продукції Maico (який постійно наповнюється). Звертаючись до спеціалістів Maico Україна, ви отримаєте повну консультацію щодо прикладів використання, технічних характеристик обладнання, а також зможете купити вентилятори та вентиляційні установки Maico.