Припливно-витяжні установки з рекуперацією

Фільтри
 • Опції керування
 • Діаметр підключення, мм
 • Рівень шуму
 • Споживана потужність
 • Максимальна витрата повітря
 • ККД рекуперації
 • Теплообмінник
 • Площа приміщення
 • Тип вентустановки
 • Калорифер
 • Bypass

У цій статті ми розповімо вам про найефективніше в плані роботи та енерговитратності вентиляційне обладнання для побутових і комерційних приміщень. Йдеться про припливно-витяжні установки з рекуперацією тепла.

Щоб говорити про функції та призначення, спочатку потрібно розібратися з будовою. Така установка являє собою моноблочну конструкцію, яка вміщує в себе сам корпус із шумоізоляцією, два вентилятори – для припливу і витяжки повітря, фільтрувальні елементи – для очищення повітря, рекуператор, калорифер – для підігріву повітря та повітроохолоджувач, систему автоматики і повітропроводи.

Перевага вбудованого рекуператора

Основна перевага цієї техніки – невелика витрата електроенергії. Чому установка з рекуператором у кінцевому підсумку виходить у 10 разів вигіднішою, ніж установка без нього? Вся справа в рекуперації тепла. Вбудований рекуператор – одна з найкорисніших розробок у сфері вентиляції. У повітрі, яке надходить із приміщення в систему, міститься тепло. Звичайні установки без рекуператора просто викидають його на вулицю, втрачаючи накопичене тепло. В установках із рекуперацією все продумано, тому тепло цього повітря використовується для підігріву припливного. Таким чином, системі не треба додатково витрачати енергію на підігрів припливного повітря. Результати приголомшливі: якщо припливно-витяжна установка без рекуператора споживатиме на місяць, приміром, 6000 гривень, то опалювально-вентиляційна установка з рекуператором – лише 600!

Типи рекуператорів

Рекуператори можуть бути 2 типів: роторні та пластинчасті. Найефективнішим вважається останній тип, саме він використовується в установках від Maico. Пам’ятайте, що чим ефективніший рекуператор, тим більше відсотків тепла ви зможете заощадити.

Інші переваги припливно-витяжних установок

До переваг такої техніки можна віднести тиху роботу завдяки шумоізольованому корпусу, низькі втрати тепла, відповідно, економія під час вентиляції взимку, компактні розміри і прихований монтаж. Таке обладнання може розміщуватися в технічному місці під стелею, у стіні або на горищі.

Припливно-витяжні установки з рекуперацією від Maico

Давайте докладніше розглянемо установки від німецького виробника Maico. Це припливно-витяжні установки Maico WS і WR, а також вентиляторний вузол Maico WRG.

Maico WS і WR – високоефективні припливно-витяжні установки для централізованої вентиляції приватних і багатоквартирних будинків, офісних, торгових і виробничих приміщень, а також залів очікування. Ця техніка працює зонально: з приміщень кухні, ванної та туалету забруднене повітря забирається, а до житлових приміщень свіже та чисте повітря подається.

Таке обладнання може працювати на чотирьох швидкостях і використовується в комплексі з системою “розумний дім”. Завдяки йому ви можете регулювати мікроклімат відповідно до пори дня і року з будь-якого місця, за допомогою смартфона або планшета.

Установки можуть мати різне виконання з різними комплектувальними елементами. Що ще дуже важливо – об’ємна витрата повітря завжди на одному рівні, незалежно від того, наскільки забруднений фільтр і від опору установки. Слід відзначити використання в цих пристроях енергоощадних двигунів постійного струму ЕС-типу.

Maico WRG

Вентиляторний вузол Maico WRG – компактний вентиляційний прилад, аналогів якому не знайти. Такий пристрій встановлюється на стіні будівлі та забезпечує комфортний регульований повітрообмін у ній, працюючи у звичайному та реверсивному режимі. Такі пристрої відмінно зарекомендували себе в роботі в житлових приміщеннях, спальнях, дитячих кімнатах, тренажерних залах тощо.

Припливно-витяжна установка з рекуперацією – найкраще, що можна уявити для вентиляції будівлі

Компактна припливно-витяжна установка з рекуперацією – ефективне, економічно вигідне і практичне рішення для забезпечення ідеального повітрообміну в приміщеннях побутового, комерційного та адміністративного призначення.

Бренд Maico – один із найкращих на ринку Європи. У них зібрані всі найкорисніші розробки в галузі вентиляції, а високу якість матеріалів збірки підтверджують численні сертифікати.