Вентиляція санвузла: витяжні вентилятори Maico

Ольга Мочалова
Ольга Мочалова
Зміст:

  Про важливість вентиляції санвузла не потрібно говорити занадто багато. Без правильного повітрообміну в цьому приміщенні неможливо забезпечити комфортне існування людини, чи то квартира, чи то приватний будинок, чи то офіс. Правильно організована система вентиляції просто життєво необхідна для комерційних приміщень. Магазини, ресторани, готелі, салони краси і безліч інших приміщень для бізнесу ризикують втратити клієнтів у разі поганої вентиляції санвузла.

  Варіанти реалізації вентиляції санвузла

  Наявність каналів для природної вентиляції є обов’язковою умовою для будь-яких приміщень. Але як показує практика, канали досить швидко засмічуються і не можуть забезпечити ефективний повітрообмін. Як наслідок, підвищений рівень вологості в кімнаті, який стає причиною утворення цвілі та грибка. Ну і звісно неприємний застояний запах, якого неможливо позбутися.

  Саме тому рекомендується використовувати примусову витяжну вентиляцію, яка забезпечить правильну циркуляцію повітря і захистить санвузол від надмірної вологості, застояного повітря і неприємних запахів, утворення мікробів та інших шкідливих речовин. Осьові та відцентрові вентилятори Maico відмінно підійдуть для вентиляції санвузла та ванної кімнати.

  Витяжна вентиляція санвузла за допомогою обладнання Maico

  Потрібна консультація щодо обладнання?
  Ви можете звернутись до наших експертів за допомогою
  Зв’язатись

  Вентилятори Maico ECA ipro

  Настінний осьовий вентилятор Maico ECA ipro поєднує в собі вражаючу ефективність і низький рівень шуму. Дана модель розрахована для установки в невеликих приміщеннях і може успішно використовуватися в санвузлах в побутових, комерційних і адміністративних приміщеннях.

  Модельний ряд серії ECA ipro складається з вентиляторів з діаметром 100 і 150 мм. На максимальному режимі потужності продуктивність агрегату становить 92 м³/год, а рівень шуму – 32 дБ (А).

  Великою перевагою вентиляторів Maico ECA ipro є їхній вишуканий зовнішній вигляд, відзначений безліччю експертів. Устаткування з таким дизайном виконує відразу дві функції: власне вентиляції приміщення і прикраси інтер’єру.

  Вентилятори Maico AWB

  Осьові вентилятори Maico AWB характеризуються економічністю і тихою роботою. Вони чудово підійдуть для вентиляції санвузла у квартирі, будинку, офісі або приміщенні комерційного призначення.

  Серія AWB включає в себе агрегати з діаметром 100, 120 і 150 мм. Вони дуже прості в установці та абсолютно невибагливі в експлуатації. Зовнішня кришка вентилятора не тільки має стильний вигляд, а й захищає пристрій від механічних пошкоджень.

  Вентилятори Maico ECA Piano

  Ще один витяжний настінний вентилятор осьового типу. Моделі цієї серії забезпечать ефективний повітрообмін у санвузлі та інших невеликих за метражем приміщеннях.

  Вентилятори цієї серії йдуть без зовнішньої кришки, а їхній діаметр становить 100 мм. Водночас пристрій може похвалитися відмінними показниками об’ємної витрати – 80 м³/год. Одним словом, це надійний і ефективний вентилятор, який вирішить проблему вентиляції санвузла раз і назавжди.

  Вентилятор відцентровий Maico ER 

  Відцентровий вентиляторний вузол Maico ER являє собою потужний і продуктивний пристрій для витяжки повітря з приміщення. Моделі цієї серії коштують дорожче осьових вентиляторів Maico, але й функціональність у них вища.

  Вентилятор Maico ER може обслуговувати відразу два приміщення (наприклад, санвузол і ванну кімнату). Ця серія складається з моделей із продуктивністю 62 і 101 м³/год.

  Вентилятор із таймером

  Наявність таймера у вентиляторі – вельми зручна функція, яка особливо корисна для експлуатації в санвузлах. Таймер вибігу самостійно відключає роботу агрегату, економлячи Ваш час і гроші за електрику. Інакше кажучи, Вам не доведеться згадувати про працюючий вентилятор через 2 години після його ввімкнення, як це часто буває.

  Усі серії витяжних вентиляторів, представлені вище, мають моделі з таймером. Зверніть Вашу увагу на такі вентилятори:

  • Maico ECA 100 ipro VZC з регульованим уповільненням увімкнення і часом вибігу;
  • Maico ECA 150 ipro VZC з регульованим уповільненням увімкнення і часом вибігу;
  • Maico AWB 100 TC з таймером, часовий діапазон від 3 до 25 хвилин;
  • Maico AWB 120 TC з таймером, часовий діапазон від 3 до 25 хвилин;
  • Maico AWB 150 TC з таймером, часовий діапазон від 3 до 25 хвилин;
  • Maico ECA piano TC з регульованим часом вибігу від 3 до 25 хвилин;
  • Maico ER 60 VZ з таймером уповільнення;
  • Maico ER 60 VZ 15 з таймером уповільнення (час вибігу 15 хвилин);
  • Maico ER 60 VZC з регульованим таймером уповільнення;
  • Maico ER 100 VZ з таймером уповільнення;
  • Maico ER 100 VZ 15 з таймером уповільнення (час вибігу 15 хвилин);
  • Maico ER 100 VZC з регульованим таймером уповільнення.

  Особливості підключення вентилятора з таймером

  Моделі з таймером вмикаються разом з освітленням кімнати, а вимикається окремо із затримкою в середньому від 3 до 30 хвилин (час затримки виставляється користувачем). Це дає змогу вентилятору функціонувати і видаляти вологість із приміщення навіть після Вашого відходу з кімнати.

  Головна відмінність у під’єднанні вентилятора з таймером – використання додаткового фазного дроту, що виходить із розподільчої коробки.

  Підсумок

  Правильно організована вентиляція санвузла забезпечить комфорт у приміщенні та позбавить Вас від неприємних застояних запахів. Вибравши витяжний вентилятор Maico, Ви подбаєте про якісний та ефективний повітрообмін санвузла. Дізнатися докладніше про вентилятори Maico можна за телефоном від наших менеджерів з продажу: (044) 599-10-20.

  Замовити консультацію

   Натискаючи кнопку “Надіслати”, ви погоджуєтесь з Правилами обробки персональних даних