Вентилятори Maico з датчиком вологості

Ольга Мочалова
Ольга Мочалова

Компанія Maico – світовий лідер на ринку вентиляційного обладнання. Для приміщень з підвищеним рівнем вологості виробники розробили побутові вентилятори з датчиками вологості.

Вентилятори з датчиками вологості – це пристрої, оснащені вбудованим гігрометром, який автоматично вмикається, коли рівень вологості перевищує задані норми. Вентилятор припиняє свою роботу або починає працювати в режимі базового навантаження, коли параметри вологи в приміщенні стабілізуються і досягають оптимальної точки.

Ванна кімната, санвузол – це побутові приміщення, де рівень вологи часто перевищує санітарні норми. Це загрожує низкою негативних наслідків: появою конденсату на скляних, дзеркальних та інших поверхнях, виникненням вогкості та цвілі, а також неприємних запахів.

Для такого типу кімнат компанія Maico рекомендує використовувати вентиляційне обладнання з датчиками вологості. Вони будуть вчасно і регулярно усувати надлишкову вологу з ванної кімнати.

Типи вентиляторів з датчиком вологості від Maico

Існує два типи вентиляторів з датчиком вологості: осьовий та відцентровий.

Серію осьових вентиляторів із датчиком вологості представляють пристрої із загальною модифікацією H:

  • Maico ECA Piano H – оснащений гігрометром, який регулює важливість від 50% до 90%. А таймер керує роботою приладу з можливістю затримки вимкнення від 30 секунд до 18 хвилин.
  • Maico ECA 100 ipro H, ECA 100 ipro KH, ECA 100 ipro RCH – елітні моделі вентиляторів відмінної якості з чудовими показниками продуктивності та, звісно, виконані у вишуканому сучасному дизайні. Вбудований гігрометр справляється зі своїм прямим завданням – керувати роботою вентилятора, з метою підтримки оптимального рівня вологи в приміщенні.
  • Maico AWB 100 HC – вентилятор характеризується високою міцністю, безшумністю і довговічністю використання. Чудове рішення для ванних кімнат і санвузлів, оскільки датчик вологості справно працює, точно реагує на вологість у кімнаті та вчасно перемикає інтенсивний режим витяжки, щоб її усунути вологу.

Відцентрові вентилятори з датчиком вологості представлені серіями:

  • Maico ER 60 H – радіальні вентилятори, що можуть здійснювати безперервну вентиляцію кількох приміщень тривалий час. Вони прості в обслуговуванні та призначені для прихованого монтажу. Це економічне і безшумне обладнання, яке оснащене спеціальним датчиком вологості. Він регулює рівень вологості в приміщенні і керує роботою вентилятора так, щоб його стабілізувати і привести в норму.
  • Maico ER-AP 60 H – побутовий вентилятор, який підійде для встановлення у ванних кімнатах, санвузлах та інших приміщеннях, де вологість часто перевищує санітарні норми. Щоб ліквідувати цю проблему і створити в кімнаті комфортний мікроклімат пристрій оснащений датчиком вологості. Автоматичне налаштування роботи спрощує експлуатацію.
  • Maico ER-APB 60 H – потужний радіальний вентилятор для настінного монтажу, розрахований на тривалу роботу без перерви та обслуговування. Корпус має спеціальне покриття – протипожежний захист. Якісний зворотний клапан запобігає потраплянню неприємних запахів із каналу повітропроводу всередину приміщення. Датчик вологості перемикає вентилятор в інтенсивний режим роботи, щоб витягти всю надлишкову вологу.
Потрібна консультація щодо обладнання?
Ви можете звернутись до наших експертів за допомогою
Зв’язатись

Таким чином, побутові вентилятори Maico ідеальне рішення для ванної кімнати, санвузла і подібних приміщень, де рівень вологи часто перевищує норму. Регулярна автоматична робота датчика дасть змогу правильно організувати вентиляцію в кімнаті, а також уникнути негативних наслідків, які можуть виникнути, якщо цього не зробити.

Замовити консультацію

    Натискаючи кнопку “Надіслати”, ви погоджуєтесь з Правилами обробки персональних даних