Вентилятори з таймером Maico – у чому перевага?

Ольга Мочалова
Ольга Мочалова

На ринку вентиляційного обладнання витяжні вентилятори представлені у широкому асортименті. Серед брендів особливо виділяється продукція Maico – у каталозі виробника ви можете бачити пристрої, що відрізняються високою продуктивністю, вражаючою якістю та різноманітним функціоналом. Чому ж багато покупців віддають перевагу вентиляторам Maico, обладнаним таймером? Про це ми розповімо сьогодні.

Навіщо потрібний вентилятор?

Найчастіше в невеликих приміщеннях не забезпечується достатня вентиляція, тому застоюється повітря, накопичуються волога та пил. Комори, підвали, санвузли та ванні кімнати особливо потребують витяжки забрудненого повітря. Недостатня увага до цієї проблеми може призвести до появи плісняви та грибка, які шкодять здоров’ю людини: з’являються втома, алергія, захворювання дихальних шляхів тощо. Саме тому необхідний вентилятор.

Види вентиляторів

Існують два види вентиляторів.

Осьові вентилятори. Ці пристрої призначені для витяжки забрудненного повітря з невеликих приміщень. Повітря у вентиляторі обертається навколо осі. Maico розробили низку унікальних моделей, які просто вражають своїми характеристиками:

1. AWB 100 HC – мінімальне споживання електроенергії та високоефективна робота виділяють цю модель серед інших, датчик вологості забезпечує максимально комфортний клімат у приміщенні.

2. ECA 150 ipro K – малошумна робота, якісні матеріали виготовлення та стильний дизайн не залишать вас байдужими.

Потрібна консультація щодо обладнання?
Ви можете звернутись до наших експертів за допомогою
Зв’язатись

Відцентрові вентилятори. У цих моделях повітря пересувається за допомогою лопаток спіральної форми. Ми пропонуємо розглянути декілька цікавих моделей:

1. ER 60 – елегантний дизайн у поєднанні з економічними конденсаційними двигунами забезпечить довгострокову, якісну роботу вентилятора.

2. ER 100 – можна регулювати швидкість обертання, корпус техніки ударостійкий.

Навіщо потрібний таймер для вентилятора

Вентилятор із таймером для санвузла дозволяє ефективніше використовувати пристрій. Ви можете увімкнути обладнання, і через необхідний час воно самостійно вимкнеться. За цей час пристрій зможе видалити залишкові запахи та вологу, забезпечивши ідеальний мікроклімат у приміщенні. Вам не доведеться самостійно вимикати пристрій, тому вентилятор не споживатиме зайву електроенергію.

Моделі Maico з таймером, на які варто звернути увагу:

1. ECA 100 ipro VZC – регульований таймер 1,5 – 24 хвилини, обладнання відрізняється можливістю перемикання швидкостей.

2. AWB 100 TC – вентилятор витяжний з таймером від 3 до 25 хвилин роботи, є зворотний клапан, який не допускає потрапляння відпрацьованого повітря назад у приміщення.

3. ER 60 VZC – пристрій справляється з витяжкою повітря одразу з двох приміщень, вентилятор із просунутим таймером відключення до 24 хвилин.

4. ER-AP 60 VZ – присутній таймер уповільнення до 6 хвилин, вентилятор малошумний, тому точно не заважатиме вам.

Витяжний вентилятор з таймером можна купити у нас на сайті, за найвигіднішими цінами. Наші спеціалісти завжди готові надати допомогу у підборі якісного обладнання, що відповідає всім вашим вимогам.

Замовити консультацію

    Натискаючи кнопку “Надіслати”, ви погоджуєтесь з Правилами обробки персональних даних