Корпусні вентилятори Maico: переваги та недоліки

Ольга Мочалова
Ольга Мочалова
Зміст:

  Корпусні вентилятори – це пристрої, в конструкцію яких входить електродвигун, крильчатка із загнутими лопатями і зворотний клапан. Внутрішні елементи вентиляторів Maico ховаються за матовою передньою панеллю, виконаною, як правило, в елегантній білій колірній гамі і логотипом компанії в правому нижньому кутку.

  Типи корпусних вентиляторів

  Буває два типи корпусних вентиляторів:

  • Вбудовувані – монтуються всередину вентиляційних каналів, стіни, зони стелі. До них належать як осьові, так і відцентрові пристрої. Зокрема, такі моделі, як Maico ER, Maico ECA ipro, Maico EWB C.
  • Настінні – встановлення вентилятора здійснюється безпосередньо на поверхню стіни приміщення. Цей тип пристроїв представляють Maico ER-AP, Maico ER-APB.

  Вибір конкретного виду здійснюється відповідно до конкретних умов в приміщенні.

  Потрібна консультація щодо обладнання?
  Ви можете звернутись до наших експертів за допомогою
  Зв’язатись

  Недоліки корпусних вентиляторів

  Серед недоліків корпусних вентиляторів треба виділити складний монтаж. Приховане встановлення вбудованих вентиляторів ускладнює форма корпусу, яку потрібно безпосередньо вбудувати всередину стелі або стіни. Якщо встановлення планується в місці, де раніше не було потрібного отвору в стіні, то будівельникам-монтажникам доведеться його виконати. Але, найчастіше, подібна проблема не виникає, оскільки вентиляція будівель враховується архітекторами завчасно. Крім того, треба зазначити недолік настінних корпусів. Він полягає у тому, що така конструкція більш помітна на поверхні стіни і може привертати небажану увагу в загальному дизайні інтер’єру.

  Переваги корпусних вентиляторів

  Недоліки, пов’язані з монтажем корпусних агрегатів, тьмяніють порівняно з перевагами цих пристроїв. А все тому, що головне завдання вентилятора – здійснювати якісну витяжку або організований повітрообмін у приміщенні.

  Переваги корпусних вентиляторів, завдяки яким пристрій забезпечує ефективну вентиляцію в будь-якій кімнаті будинку або квартири:

  • Візитною карткою всієї серії вентиляторів Maico є надтиха, скоріше, навіть, безшумна робота. Відсутність зайвого шуму дає змогу застосовувати ці пристрої навіть у дитячій кімнаті або спальні, не турбуючись про те, що вони порушать відпочинок людини.

  • Ефективна робота вентилятора залежить насамперед від двигуна. У вентиляторів Maico він конденсаторний, а механізм винайдений таким чином, щоб максимально економити електроенергію. Але, в цьому разі, незначна споживана потужність ЕС-двигуна (3,9 Вт – 6 Вт) не впливає на ефективність роботи пристрою.
  • Інтенсивну вентиляцію забезпечують такі технічні характеристики, як велика об’ємна витрата повітря (від 35 м³/год до 62 м³/год), високий показник тиску до 258 Па (60 м³/год) і якісний зворотний клапан. Ці фактори дають змогу здійснювати витяжку повітря навіть із двох приміщень і сприяють тривалій безперервній роботі радіального вентилятора.
  • Високий рівень захисту від вологи IP X5 дає змогу встановлювати корпусні вентилятори в таких приміщеннях, як ванна кімната або санвузол.
  • Комфортне застосування вентилятора досягається завдяки автоматиці. Широкий спектр модифікацій дозволяє підібрати різні типи вентиляторів для кожного окремого приміщення, виходячи з його призначення. Наприклад, для ванної або санвузла оптимальним рішенням буде пристрій із датчиком вологості (Maico ER 60 H, Maico ECA 100 ipro H, Maico ER-AP 60 H, Maico ER-APB 60 H, Maico AWB 100 HC), а ось для гардеробних або комори варто придбати вентилятори з інтервальним вимикачем, які працюватимуть регулярно, але не постійно (Maico ER 60 I).

  • Не потребують частого обслуговування, кулькові підшипники запобігають швидкому зносу обладнання, а замінити фільтр дуже просто без використання будь-яких інструментів.
  • Корпуси вентиляторів Maico серії ER-APB обладнані спеціальним протипожежним захистом, який забезпечує їм вогнестійкість.
  • У пристроях Maico ER-AP/APB корпуси можна повернути в потрібне положення, так, щоб викидний патрубок приєднувався до стояка.
  • Конструкцію виготовлено зі щільного пластику високої якості та виконано в класичному стриманому дизайні, який пасуватиме до будь-якого інтер’єру.

  Отже, ми дійшли висновку, що корпусні вентилятори Maico універсальні, практичні та високопродуктивні. Ефективна вентиляція в парі зі зручним функціоналом забезпечує оптимальний повітрообмін у приміщенні та комфортне керування пристроєм.

  Замовити консультацію

   Натискаючи кнопку “Надіслати”, ви погоджуєтесь з Правилами обробки персональних даних