Вентиляція в гардеробі за допомогою вентиляторів Maico

Ольга Мочалова
Ольга Мочалова

Вентиляція – це процес контрольованого повітрообміну, коли відбувається заміна відпрацьованого повітря на свіже за допомогою спеціального обладнання, яке дозволяє переміщувати повітря та очищати. Вентиляційна система здатна забезпечити необхідний рівень кисню, відштовхуючись від розмірів приміщення та забрудненості повітря. У ванній кімнаті потрібна витяжна система, яка відмінно впорається з вологою, у кухню – витяжна система для боротьби з повітрям, що застоюється. Особливо важливо, щоб повітря циркулювало у закритих приміщеннях, де немає вікон.

Потрібна консультація щодо обладнання?
Ви можете звернутись до наших експертів за допомогою
Зв’язатись

Багато хто помилково вважає, що в вбиральню не потрібно проводити вентиляцію, достатньо відгородити простір і трохи відчиняти двері.

На практиці, повітря туди потрапляє слабо, і це може призвести до низки наслідків:

  • пил на речах, як найменший фактор, але приємного мало;
  • запах за рахунок застояного повітря, вогкості, ароматів тканин;
  • поява плісняви через відволожування, особливо в холодну пору року;
  • міль любить оселитися у шафах через відсутність там світла та циркуляції повітря.

Погане, забруднене повітря та підвищена вологість повинні бути усунені з гардеробу для збереження речей та здоров’я, що проживають у будинку. Правильно передбачити побутову витяжну вентиляцію. Примусова вентиляція дозволяє забезпечити постійний відтік брудного повітря, який легко регулюється.

Кожні півгодини включати та вимикати вентилятор не дуже зручно, і не завжди є час, але в такому типі приміщень вентиляцію необхідно здійснювати постійно або з певною періодичністю.

З цією метою було передбачено витяжні вентилятори з інтервальною роботою. Такий пристрій стане ідеальним помічником у забезпеченні вентиляції та збереження речей та меблів. Це ідеальний варіант для економії часу, грошей та електроенергії.

Німецький виробник Maico передбачив таку ситуацію і випустив відцентрові витяжні вентилятори, які мають у своєму функціоналі інтервальний вимикач – Maico ER 60 I та Maico ER 100 I.

Дані вентилятори не тільки мають корисний функціонал, але й відрізняються високою ефективністю. Нижче ви знайдете технічні характеристики цих моделей:

Об’ємна витрата (м3/ч) Споживана потужність (Вт)Рівень звукового тиску (ДБ(А))
Maico ER 60  I622136
Maico ER 100 I1012945

Придбати вентилятори ви можете в нашій компанії, для цього переходьте на картку або телефонуйте за номером (044) 599-10-20.

Замовити консультацію

    Натискаючи кнопку “Надіслати”, ви погоджуєтесь з Правилами обробки персональних даних