Вентилятори для ванної Maico AWB і Maico ECA IPRO: який вибрати?

Ольга Мочалова
Ольга Мочалова
Зміст:

  Вентилятори компанії Maico – це високоякісне обладнання для здійснення вентиляції німецького виробництва. Пристрої забезпечать збалансований повітрообмін і оптимальний мікроклімат у приміщенні, витягаючи надлишкову вологість, пари і неприємні запахи з ванної кімнати, санвузла і кухні. Компанія Maico може похвалитися двома висококласними варіантами вентиляційного обладнання – це вентилятори Maico AWB і Maico ECA IPRO. Вони поєднують у собі привабливий зовнішній вигляд і потужний двигун, робота якого практично безшумна.

  Ці прилади можна монтувати як на стіну, так і в підстельову зону. Вони досить компактні і прості у виконанні. Корпус виготовлено з якісного щільного пластику, а зовнішня панель не глянсова, а матова, тому приховує незначні опади, відбитки пальців, розводи і з часом не жовтіє. Навіть при великій кількості загальних характеристик, ці моделі побутових вентиляторів мають низку відмінностей, які відображають їхні недоліки та переваги.

  Maico AWB

  Maico AWB – пристрій для витяжки повітря із санітарних приміщень із невеликою площею. Ця серія побутових вентиляторів осьового типу представлена в таких модифікаціях:

  • С – стандарт;
  • ТС – пристрій оснащено таймером вимкнення (3 – 25 хвилин);
  • HC – вбудований датчик контролю вологості (40-90%) ;

  Продуктивність пристрою становить 70-90 м3\год. Ці осьові вентилятори оснащені потужним двигуном, тому дуже ефективні. Зовні пристрій Maico AWB від Maico ECA IPRO відрізняється тільки світлом логотипу: у першій моделі він червоний, а у другій – сріблястий і трохи опуклий.

  Maico AWB – обладнання середнього класу, яке можна придбати за порівняно низькою ціною. Таким чином, купуючи пристрій цього типу, ви отримуєте потужний двигун від передових німецьких виробників, який прослужить на сторожі вашого мікроклімату і комфорту багато років. Зовнішній вигляд панелі, елегантна і компактна форма корпусу, універсальна колірна гамма дадуть змогу змонтувати вентиляційний прилад у будь-якому приміщенні, не порушуючи, а, іноді, і доповнюючи його дизайн. Хоча, порівняно з Maico ECA IPRO, шумові характеристики описуваної моделі трохи вищі, але й вартість значно нижча. Купивши вентилятор Maico AWB, ви вбиваєте одночасно двох зайців: якісне обладнання за низькою ціною!

  Потрібна консультація щодо обладнання?
  Ви можете звернутись до наших експертів за допомогою
  Зв’язатись

  Maico ECA IPRO

  Maico ECA IPRO – багатофункціональні та безшумні побутові вентилятори осьового типу, призначені для встановлення в санвузлах, ванних і гардеробних кімнатах, а також коморах.

  • VZC – регульоване уповільнення ввімкнення і час вибігу;
  • B – датчик руху;
  • RC – радіоприймач, який дає змогу контролювати роботу вентилятора дистанційно;
  • F – фотоелектроніка (пристрій починає працювати за мінімальної освітленості приміщення, наприклад, у разі ввімкнення лампи);
  • RCH – радіоприймач і система регулювання з датчиком вологості.

  Переваг, якими володіє це вентиляційне обладнання, дуже багато. Перш за все, розповімо про головне, що вас цікавить – якість вентилятора. Ефективну роботу пристрою насамперед забезпечує серце механічної системи – двигун. У вентиляторів Maico ECA IPRO він дуже потужний і оснащений підшипниками, тому продуктивність висока (об’ємна витрата повітря 78-93 м3/год). У якісній витяжці повітря бере участь зворотний клапан, який не дає змоги викинутому повітрю повернуться назад у приміщення.

  Хочете почути як працює Maico ECA IPRO? Приставте вухо до вентилятора. Нічого не чуєте?

  То-то ж. Тиша – їхня візитна картка! Безшумна вентиляція (26 Дб) – перевага, якою може похвалитися тільки цей пристрій. Вона досягається завдяки ергономічній розробці інженерів і високій технології складання приладу.

  Вентилятори Maico ECA IPRO оснащені багатим функціоналом, який дає змогу легко налаштувати бажаний режим:

  • комфортний забезпечує оптимальну роботу, особливо після того, як людина залишає приміщення;
  • нічний – призначений для увімкнення в темний час доби, коли витяжка повітря зводиться до мінімуму (прекрасний варіант для людей, які люблять засинати в ідеальній тиші);
  • економічний – передбачає здійснення витяжки повітря з мінімальними енерговитратами;
  • продуктивний – пристрій ефективно працює на повну потужність.

  Форма і зовнішня панель пристрою мають простий і привабливий вигляд одночасно. Елегантний дизайн і білосніжна колірна гамма матимуть вишуканий вигляд в інтер’єрі ванної або іншої кімнати.
  Maico ECA IPRO – серія побутових вентиляторів преміум-класу. Елітне вентиляційне обладнання найкращої якості подарує вашому будинку чудову атмосферу і здоровий мікроклімат.

  Підсумкова думка

  Обидві лінійки побутових вентиляторів компанії Maico розроблено за новітніми технологіями з урахуванням усіх побажань користувачів. Виробники винайшли вентиляційне обладнання, яке може задовольнити потреби у збалансованому повітрообміні будь-якої людини. Цінова політика представлених моделей вентиляторів дасть можливість придбати бажаний пристрій без зайвих фінансових втрат.

  Замовити консультацію

   Натискаючи кнопку “Надіслати”, ви погоджуєтесь з Правилами обробки персональних даних