Витяжні вентилятори Maico ECA ipro із доповненим функціоналом – що представлено?

Ольга Мочалова
Ольга Мочалова

Підвищена вологість, неприємні запахи, “важке” повітря, пліснява, грибок, проблеми з диханням, сонливість і, звичайно, втома – всі ці фактори говорять про те, що у вашій ванній кімнаті немає належної вентиляції, а саме витяжки відпрацьованого повітря.

На сьогоднішній день будинки та квартири максимально герметичні: стіни, стеля, підлога та вікна не здатні пропускати навіть найменші потоки повітря, внаслідок чого в приміщенні не вистачає кисню, повітря швидко забруднюється, утворюються мікроби та алергени, вдихаючи які, людина навантажує свою імунну систему.

Вирішення проблеми давно відоме, а головне – маловитратне. Багато виробників кліматичного обладнання пропонують своїм покупцям скористатися витяжними вентиляторами, адже їхня робота, залежно від конкретного виробника, не тільки енергоефективна, а й максимально тривала.

Потрібна консультація щодо обладнання?
Ви можете звернутись до наших експертів за допомогою
Зв’язатись

Багато людей помилково вважають, що для усунення поганого повітря у ванній кімнаті достатньо лише інколи ставити вікна на провітрювання. По-перше, це малоефективно, оскільки найчастіше у ванних кімнатах не передбачені вікна, або вони занадто маленькі, і не здатні видалити необхідну кількість повітря. По-друге, це рішення допустиме лише влітку, оскільки в холодну пору року є ризик захворіти від різких перепадів температур (холодне повітря/гаряча вода). По-третє, вам навряд чи пощастить позбавитися проблем конденсату, цвілі або грибка, оскільки для цього потрібно регулярно, якісно, а головне – своєчасно видаляти відпрацьоване повітря.

Сьогодні ми хочемо познайомити вас із лінійкою витяжних вентиляторів серії ECA ipro від німецького виробника Maico.

Компанія Maico славиться не лише високоякісною технікою, а й турботою про своїх покупців. Під час розробки вони намагаються зробити обладнання максимально енергоефективним та корисним. Залежно від модифікації, ви можете знайти вентилятор з необхідними функціями та відповідних розмірів. Також на окрему увагу заслуговує мінімалістичний дизайн вентиляторів. Декоративна панель квадратної форми, з трохи закругленими краями, вдало підійде до будь-якого дизайну інтер’єру.

Серед асортименту моделей представлені такі варіанти витяжних вентиляторів Maico:

1. ECA ipro – модель стандартного виконання (наприклад, Maico ECA 100 ipro);

2. ECA ipro H – із датчиком вологості;

3. ECA ipro VZC – вентилятор витяжний з таймером уповільнення, двома рівнями потужності та чотирма робочими програмами (комфортна, раціональна, економічна, продуктивна);

4. ECA ipro K – передбачені зворотний клапан та керована заслінка;

5. ECA ipro KVZC – модель з таймером затримки роботи та автоматичною заслінкою;

6. ECA ipro F – із датчиком освітленості;

7. ECA ipro B – вентилятор для ванної кімнати з датчиком руху;

8. ECA ipro KB – вентилятор витяжний з датчиком руху, електричною лицьовою заслінкою, двома рівнями потужності та чотирма робочими програмами;

9. ECA ipro RC – з дистанційним керуванням, зворотним клапаном;

10. ECA ipro KH – з автоматичною заслінкою та датчиком вологості;

11. ECA ipro KF – з датчиком освітлення та керованою лицьовою заслінкою;

12. ECA ipro RCH – з датчиком вологості та дистанційним керуванням.

А тепер детальніше розглянемо, як працює кожна із запропонованих функцій:

  1. Зворотний клапан – запобігає попаданню відпрацьованого повітря повторно всередину приміщень.
  2. Таймер – призначений для встановлення часу включення (на 50, 90, 120 сек.) або тривалості роботи (8, 17, 25 хв.)
  3. Автоматична заслінка – жалюзі з датчиком температури, які не дозволяють відпрацьованому повітрю з вентканалу потрапляти до приміщення. Особливість заслінки полягає в тому, що на відміну від зворотного клапана, її робота заснована на температурі – залежно від рівня нагрівання елемента регулюється кут відкриття жалюзі.
  4. Датчик вологості – при найменшому підвищенні рівня вологості у приміщенні вентилятор автоматично вмикається та доводить повітря до передбаченої норми.
  5. Датчик освітленості – коли у приміщенні вмикається світло, вентилятор починає роботу, після вимкнення – припиняє. Ця функція дозволяє значно заощадити електроенергію.
  6. Датчик руху – вентилятор автоматично вмикається під час руху людини у приміщенні, зона спрацьовування – 5 метрів.
  7. Дистанційне керування – за допомогою радіовимикача або системи керування ви можете вмикати вентилятор та встановлювати необхідну швидкість обертання.

Корпус всіх моделей вентиляторів виконаний із високоякісного удароміцного пластику. Також більшість вентиляторів мають захист від водяних потоків (IPX5), а рівень шуму обладнання при роботі на максимальній швидкості не перевищує 32 дБа.

Крім ванних кімнат, вентилятори Maico ECA ipro також можна використовувати в кухнях, коморах, вбиральні тощо. Головне – пам’ятати, що приміщення не повинно бути занадто великим. Обладнання можна розміщувати як на стіні, так і на стелі.

Установку витяжних вентиляторів варто довірити фахівцям, оскільки при монтажі важливо враховувати всі фактори та чітко дотримуватися інструкцій.Якщо вас зацікавили дані моделі, або ви хочете купити інший витяжний вентилятор Maico, дзвоніть за номером (044) 599-10-20. Для консультації, підбору обладнання, уточнення технічних характеристик або замовлення додаткових послуг доставки/монтажу, звертайтеся до наших менеджерів, вони з радістю допоможуть вам.

Замовити консультацію

    Натискаючи кнопку “Надіслати”, ви погоджуєтесь з Правилами обробки персональних даних